2013 2014 Zara İndirimi Ne zaman

Arkadaşlar

2013 2014 kış Zara indirimi ne zaman? Aralık ayında sizce girer mi

Gelen aramalar:

  zara ne zaman indirime girecek 2013 kış, zara ne zaman indirime girecek 2014, zara kis indirimi 2013, zara 2014 indirim, zara indirim 2014, zara indirimi 2014, zara 2013 kış indirimi ne zaman, zara kış indirimi, zara 2014 yaz indirimi ne zaman, 2014 zara indirimi

Tags: , , ,

[to_plus]

Cevap verilmiş


 1. cnan
  0 Votes

  ooo bence bekleme derim.. Ocak ayından önce hayatta girmez. Yılbaşı üzeri satacaklar pahalı pahalı sonra da kalanları indirime sokacaklar!!

 2. 0 Votes

  bende indirimi bekliyorum ama zara en son inidrime giren markalardan

 3. sude
  0 Votes

  geçen kış zara indirimi 5 ocakta olmuştu yanlış hatırlamıyorsam.Bu kısta yine aynı tarih arası olabilir.Büyük ıhtımalle ocakta

 4. melis
  0 Votes

  ocağın ilk haftası, hafta içi olmakla beraber ilk indirim %20 oluyor ki ,indirimi beklemeye değmiyor beden sorun oluyor.sonra indirim oranı yükselsede aranılan değilde varolanı sırf marka adına alınıyor…..

 5. Firdevs
  0 Votes

  Ocak hın ilk haftası giriyor %20 oranla başlıyor %30 orana kadar:(((

 6. Firdevs
  0 Votes

  Ama en iyi olan modelleri yaz kreasyonuna saklıyorlar yeni sezon standına koyuyorlar

 7. Seli
  0 Votes

  Perşembe yada cuma

 8. Seda
  0 Votes

  Zara her yıl, Ocak ayının ilk hafta sonu, cumartesi giriyordu indirime ama geçen sene tesadüfen 1 Ocak’ta (Salı günüydü) Zara’ya girdiğimde indirimin o gün itibariyle başladığını öğrenmiştim. Bu sene de yüksek ihtimalle aynı olacak gibi çünkü bugün girdiğim bir Zara mağazasında yavaş yavaş indirim düzenine geçiliyor gibiydi, sordum ama ser verip sır vermiyorlar indirim tarihi konusunda.

 9. Berrin Gül
  0 Votes

  Ocak ayının sonundaydı galiba:))

 10. Deniz
  0 Votes

  İndirime girin ürünlerde bedenim kalmadığından dolayı sorunu yurtdışından getirtmeyle çözdüm. Bazen daha ucuza bile geldiği oluyor. Gosteral sitesine istediğim ürünü belirtiyorum. Onlarda getiriyor. Kayıt veya kayıt parasıda almıyorlar.

 • Comments are Closed
[/to_plus]