Armanuş Önerilerinizi Bekliyor

1

6

Herkese merhabalar;

Yaklaşık birkaç hafta sonra gideceğim düğün için elimde olan aksesuar,ayakkabı ve çanta alternatiflerinden birini seçmem gerekiyor. Bu blogu takip eden zevkli bayanların bana yardımcı olabileceklerini düşündüğüm için resimleri sizlerle paylaşmak istedim.

Kıyafetim; aşağıda gördüğünüz üzere düz siyah straplez derin yırtmaçlı bir elbise olacak.

Fakat ayakkabı,çanta ve aksesuarlara karar vermiş değilim. Sizden yorumlarınızı bekliyorum, sizce bu elbiseyle beraber hangi ayakkabı, çanta ve aksesuarı kullanabilirim..?

*Boynuma 1.resimde gördüğünüz yılan formlu vintage kolyelerden birini takmak istiyorum. Birisi gümüş, diğeri altın sarısı renklerde. Hangisini takacağıma karar veremiyorum.

Bir de yine yılan formlu gibi duran siyah, gümüş detaylı bir kolye var yoksa yılanları değil de onu mu taksam diye karar veremiyorum.

*Gümüş renkte (bihter yüzüğü diye tabir edilen) çok değişik bir yüzük var elimde her zaman her yerde takılabilecek bir yüzük değil çünkü çok abartılı ve rahat hareket edemiyorsunuz bir yerlerinizi çizebilme riskiniz var JAma yinede çok seviyorum ve bu özel günde takmak istiyorum ama altın sarısı detaylı bir şeyler kullanırsam takamam çünkü gümüş bir yüzük doğal olarak gümüş renkte.

*Çok sevdiğim Chanel bileziklerim, swarovski taşları olduğu için gümüş detaylı birşeyler kullanırsam sadece o şekilde kullanabilirim, altın sarısı birşeylerle uyabileceğini düşünmüyorum.

*Çanta olarak Thomas Wylde Barolo Skull Clutch ve ya Chanel clutch düşünüyorum,hangisini takacağıma karar veremedim.Chanel clutch gümüş detaylı ve siyah renkte diğeri ise kırmızı renkte ve tüm detayları yine gümüş renkte.

*Gelelim ayakkabılara;

Toplam 10 adet ayakkabı resmi yolladım, aksesuar ve çantaya göre ayakkabıyı seçmek istiyorum.

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.S izce hangi ayakkabı, hangi aksesuar, hangi çantayı kullanmalıyım? Bunlara göre makyajımı da seçeceğim. Benim için çok önemli olan bu günde yorumlarınız benim için çok değerli.

Ankara’dan herkese sevgiler

Armanuş

Yorum
 1. Posted by balzey
 2. Posted by denizzkizi
 3. Posted by maybe
 4. Posted by beren
 5. Posted by huri
 6. Posted by havva
 7. Posted by ozden
 8. Posted by Nil
 9. Posted by oya
 10. Posted by feryal
 11. Posted by demosh
 12. Posted by Serap
 13. Posted by deniz(twins)
 14. Posted by Filiz
 15. Posted by Gülce:))
 16. Posted by Menekşe
 17. Posted by gumus

Yorum Yapın