Bursa’da diş hekimi önerisi

merhaba,

Bursa’da estetik yönü gelişmiş iyi bir diş hekimi önerisine ihtiyacım var.
bildiğiniz biri var mıdır?

Gelen aramalar:

  bursa yıldırım en iyi diş doktoru tavsiyeleri, bursada en iyi diş hekimi, bursa en iyi diş doktoru, bursadaki en iyi dis hekimleri, bursada en iyi diş doktoru, bursa en iyi diş hekimi, bursada disci tavsiyesi, bursa en iyi dişçi, en iyi diş doktoru bursa, bursa iyi dişçi
[to_plus]

6

Cevap verilmiş


 1. Sibelll
  0 Votes

  Adil Çetiner :) çok kibar ve ilgili birisidir eli de hafiftir ben dişçiye gitmekten çok korkarım ama ona gidebiliyorum :))

 2. ses
  0 Votes

  Dt.ALİ PALALI
  Adres: Palalı Diş Polikliniği,Çekirge Cad.Armağan Hanım Apt.No.44/1. İlçe: Osmangazi. İl: BURSA. Tel1: (224) 2300033. Tel2: (224). Faks: (224) 2246013.

 3. büşra
  0 Votes

  hayri serin senelerdir ailecek gideriz hayri amcaya:)yeşil taraflarında yeri

 4. lady t
  0 Votes

  ben turkuazda tel tedavisi görmüştüm. çok temiz ve ilgili bir yer. ortodontistinden de çok memnundum ancak diğer diş hekimleri nasıldır bir fikrim yok açıkçası.

 5. rabia
  0 Votes

  gülter bey var, soyadını tam hatırlamıyorum dayıoglu sanırım.Muayanesi heykeldeki ziraat bankasının -ulucami karsısı- arasından girince solda.kendisi alanında cok iidir.

 6. merve
  0 Votes

  teşekkür ederim hepinize, ilk muayene için randevu alacağım, yapılacak çok işlem var ücret olarak da uygun olanı tercih etmem gerekiyor, görüşmek üzere:)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]