Burun estetiği

burun_estetik

Arkadaşlar merhaba,

Aranızda estetik yaptıran aradaşlar var mı? varsa memnun kalmışlar mı ve nerede yaptırma mı önerirler diye sormak istiyorum. Çünkü yaptırıpta memnun kalmayan nefes almakta sorun yaşayan veya kaymalar olduğu yolunda bir çok hikaye dinleyince insan cesaretinide kaybediyor ister istemez. Bi de geçen gün burun estetiği operasyonu sonrasında hayatını kaybeden biri olduğu haberini okuyan sevgili sözlümün baskısı altında kalmaktan kurtulamaz oldum:)) iyicene korku aldı beni ama korkunun ecele faydası yok :)).

Bahar

Gelen aramalar:

  burun estetiği yaptıranların yorumları, burun estetiği yaptıranlar, burun estetiği olanlar, burun estetiği yorumları, naci karacaoğlan, naci çelik şikayet, estetik yaptıranların yorumları, medipol burun estetiği, burun ameliyatı yaptıranlar, burun estetiği yaptıranlar yorumlar

Tags: , ,

[to_plus]

Cevap verilmiş


 1. beren
  0 Votes

  baharcımm canım benimm ben olmadım bilmiyorumda ama kızalr yzarlar eminim şimdiden kolay gelsin tatlımm geçmiş olsun :))öpüyorum

 2. sakire
  0 Votes

  benim tavsiyem kesinlikle bir plastik cerraha degilde kulak burun bogaz uzmanına amelıyat olmandan yana

 3. snm
  0 Votes

  selam, ben estetik değil ama burun ameliyatı oldum.Yani kolay olduğunu söyleyemicem, özellikle tamponların 2 gün kalması çok sıkıntıydı, çok iyi bir doktor bulman lazım, standart kalıbı olan ve herkese aynı burunu yapan doktorlardan uzak dur, çünkü her burun herkese yakışmaz, burun ucunu çok kaldırmayı isteme ozaman dönüşü olmayan yapay bir burnun olur. ankarada onep plastikte ÜNAL Şahin, harika bir insan..ve çok ilgileniyor tavsiye ederim. Ben orda gıdımı aldırmıştım…

 4. Filiz
  0 Votes

  Selam Bahar,

  Ben de 8 yıl kadar önce estetik değil ama burun ameliyatı olmuştum geçirdiğim kaza yüzünden. Ama estetik gibi tekrar kırık düzeltme vardı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi plastik cerrah yerine kesinlikle KBB uzmanına gözük mutlaka ki o korktuğun nefes alamama, kayma ve hatta allah korusun ölüm gibi sorun yaşama.
  Gerçekten de zor bir ameliyat ama sağlık içinse katlanmak gerek. Görüntünde çok da problem yoksa yaptırmasan da olur. Zira kırıp tekrar yapıyorlar.
  Ama illa gerekli diyorsan tamponlar benim ne kadar kaldı unuttum ama 1 haftadan fazla değildi. Çıkarırken çok can acısı çekmiştim. Ama 1 dklık bir acı. Hemen geçiyor. Sana tavsiyem ameliyattan sonra sürekli buz tedavisi uygula ki kırık yüzünden gözaltların morlaşmasın. Bir doktor eldiveni içine doldur buzları sürekli uygula 1 hafta kadar. 1 ay içinde şişlerin hemen hemen iner zaten.
  1 sene kadar çarpışan araba vs tarzı şeylerden uzak dur. Kafayı insan tabii ki bilerek çarpmaz ama 1 sene kadar kafayı filan çarpmamaya dikkat etmek gerekli.
  Onun dışında bir sorun yok:) Doktorum ise KBB uzmanı Prof. Dr. Çağlar Batman’dı. Mükemmel bir doktor. Google’da araştırırsan birçok bilgi bulabilirsin. Ayrıntılı bilgi istersen yaz cevaplarım canım..

 5. figen
  0 Votes

  canım halam http bosphorus’ta yaptırdı, çokta memnun kaldı, en iyisi orası diye duyduk, altunizadede http://www.bosphoruskbb.com.tr/
  geçmiş olsun şimdiden

 6. pelin
  0 Votes

  ben eğer bir sağlık sorunu yaratmıyorsa sırf estetik uğruna yapılan burun ameliyatlarına şiddetle karşıyım! sakın yaptırma! burun çok karakteristik ve kişiye özgü birşey ve ayrı bir havası var… Yüzün tüm anlamını etkiliyor. Misal Funda Arar, kendi burnuyla ne hoş çekici hatları vardı ama şimdi ablak anlamsız bir suratı oldu. İnsan kendi burnuyla daha güzel bence, diğer türlü kopya koyun misali… ve bunun sonu yok, burnunu yaptırdın mı bu sefer aslında güzel olan başka bir yerin gözüne kötü görünecek, onu yaptırdın mı bir başkası… çünkü ahengi bozuyorsun bir kere, dönüşü yok. Bence burnunla barış, o kadar acıya ve riske değer mi iyi düşün? sana estetikten önce izlemeni tavsiye edeceğim bir film var: kim ki duk’a ait “zaman” adı. İzle ve öyle karar ver:)

 7. merve
  0 Votes

  merhaba bahar,

  ben hem iç burun, hem de dışındaki kemiği kırılıp eğri kaynadığı için estetik oldum. ameliyata hem kbb uzmanı hem de plastik cerrahı girdi çünkü kbb doktoru nefesle ilgili sağlık kısmında uzmandı, plastik cerrahların daha güzel tamponlar kullandıklarını ve canımın yanmaması için bir plastik cerrahla görüşmemin iyi olacağını söyledi. plastik cerrah fotograflarımı çekti ve abartısız kendi burnuma çok uygun bir burun tasarlayarak ameliyata girdi ve tam belirlediği gibi yaptı. ameliyatta silikon tampon veya yeni çıkan bir tamponmuş sanırım öyle küçük ve rahat çıkan bir tampon koymuşlardı. diş çektirmek bile daha fazla sancılıydı inan bana:) ilk birkaç gün uykusuz kalırsın nefes alamazsın ama sonrası inan çok rahat. ameliyatı 2007de oldum ve nefes almak buymuş diyorum ve hiçkimse ameliyatlı olduğunu anlamıyor. darbe almadıkça çökme gibi problemler olmaz çok fazla hırpalamamak gerek. örneğin arkadaşımın ablası ameliyat olduktan 1 yıl sonra burnunun ucu başka yöne bakar hale geldi. yani hem sana hem doktoruna bağlı biraz. düşünürsen bunları göze al derim:) şimdiden geçmiş olsun istediğin gibi olsun.

 8. s.özgül
  0 Votes

  Merhaba Canım. deviasyon ve konka problemi sebebi ile burun ameliyatı oldum.
  Bu arada kemerli olan burnumun da düzelmesini istedim. Çok doğal bir burun oldu ve çok memnunum. Kimse anlamıyor estetik olduğumu. Ayrıca estetisyene ameliyat olan onlarca tanıdığım ve ailemden kişiler var. hiçbiri memnun değil. en sık karşılaşılan sorunda burun oturduktan sonra yani yaklaşık 6 ayla 8 ay arası şeklinin yüze yakışmaması ve 2. operasyona çağırmaları. ama çok zorlu bir süreç olduğundan 2. ye cesaret edemiyorlar.

 9. ceren
  0 Votes

  DOGALINI BOZMA bence benim tanıdıgım ameliyat olan birsürü arkadasım var ama inan eskı halleri daha iyiydi biraz kemerin yada egriligin ayrı bir havası oluyor canım dogal olanı bozma derim burun ameliyatı olunca agız dudak bozuluyor sanki….çekicegin acılarda cabası neyse yinede sen bilirsin:) simdiden geçmiş olsun.

 10. ebru
  0 Votes

  canım benım kuzenım burun estetgı oldu.. bostancıda bı özel klınık var kontrole oraya gıttı.. amelyatı pendık bölge hastanesınde oldu… 2.500.e tanıdık dıye fytta ındrm yptılr..ama duydgma gre burnu kaldrıyolr ya sonra burunda düşme oluyomuş.. suan kuzenım nefes alıp verrken problem yaşmıyo.. ama yaptralıı 5 6 ay oldu ama kntrl.e gttgnde dktru demş şişlık var….canım sanattcı ceylanda yaptrmştı dıyo nefes alıp verrken problem yaşıyorm. dogal güzellik her zamn ıyı tabı senn kararn olcak…

 11. yellow
  0 Votes

  canm ben oldum hemde 2 kere ..estetik olmayı kafana koyduysan kenara bi estetik parası daha ayır çünkü ya hemen yada bikaç sene sonra kesin 2. yada 3. sünü olacaksın nedeni: ya yamuk oluyo ki bu % 80 civarı, ya nefes problemi ya çökme vs olucak yada sen şeklini beğenmiyceksin ben ve olan arkadaşlarım enaz 2 şer kere olduk hatta ünlüler bile hande ataizi 4 kere oldu mesela ebru şallı 2, seren serengil 2, aklıma gelmiyo gerisi ama böyle yani..hatta bu kış kuzenim oldu o şimdiden 2.si için para biriktiriyo ki o bide yakup avşara oldu ii doktordur bide yani .. ama arkadaşlara katılıyorum bir KKB uzmanına yaptırmanı tavsiye ediyorum hata oranını en aza indirmiş olursun … şimdiden geçmiş olsun ..

 12. totarak
  0 Votes

  Bahar cım ben yaklaşık 8 sene önce bir operasyon geçirdim,ve hiç bir şikayetim de olmadı.sana söyleyeceğim tek şey,plastik cerrah yerine KBB ciye ameliyat olman,sana kendi doktorumu önerebilirm ama İzmir de..

 13. bahar
  0 Votes

  berenciğim,sağol beni düşünüp iki satır yazman bile yeter yok hiçbişey yazmayıp sadece BEREN yazıp göndersende olurdu :)).seviyom seni alışveriş yapmıyomusun ne zamandır görmüyom özlettirdin kendini.çok öpt.

 14. aasslıı
  0 Votes

  bence yaptırma burun kişiye özel bence kemikli de olsa büyük de olsa karakteristik bişey yani yaptırma derim…ama tabiki herkesin tercihine de saygılıyım:))

 15. oyku_009
  0 Votes

  canım bende nefes problemi vardı ondan oldum olmuşken hafifte burnuma eellettirdim içindeki kemikler felan kırıldı nefes problemi yüzünden ama estetikle ilgili olarak dışta gözüken kemiğe hiç elletmedim dorusu zaten pek yok olsa kesin onuda yaptırırdım :) ama ben doğal gözükmesinden yanayım hokka gibi bi burun yani estetik olunca pek beğenmiorum açıkçası belli oluyor zaten yaptıranlar yaptırırsan sende anlarsın :) benimki sadece kaldırıldı ve ucunu birazcık düzeltti yani ne dersen onu yapıolar bence ayrıca bnde kbb uzmanına oldum ama estetik cerrahta girdi ameliyata bencede kesinilikle kbb uzmanı girmeli ama istediğin şeyi sıkı sıkı tembih et doktoruna ve aklına takılan her seyide sor sorun olmasın sonra ha sıkıntıya gelince bnm ameliyattan sonra hiç sııkıntım olmadı ne bi ğrı ne başka bişi tampona gelince artık içi delikli tamponlar geldi ve kaygan yani nefes alabiliosun ve çıkartırken canın yanmıo ama kemiğine elletceksen tabiki morluklar felan oluşur kemiğine elletceksende önerim kesinlikle kırarak değilde törpüleyerek yapsınlar çünkü kırınca hem fazla kırabiliolar sonra burnun orta kısmı yüzüne yapışık bile olabilio yani çok kırılabilio hemde ameliyat sonrası çok fazla morluk ve göz etrafında kan çanağı olma durumu oluo haberin olsun korkcak da hiç bişi yok yani bnce çok kolay bi ameliyat olucaksan eğer geçmiş olsun diorum şimdiden:)

 16. zeynep
  0 Votes

  merhaba Bahar,
  3 ay önce estetik ve deviasyon ameliyatı oldum.Açıkçası yıllardır korktuğum için erteliyordum ama ameliyattan sonra çok da büyütülecek bir şey olmadığını anladım.Benim doktorum plastik cerrahtı.Herşeyi tamamen ona bıraktım yüzüme en uygun şekilde yaptı.Tek istediğim uçtaki kıkırdak kısma dokunulmamasıydı.Zaten komplikasyonlar da genelde o kısımdan kaynaklanıyor(Kıkırdak difüzyonla beslendiği için iyileşme süreci daha uzun oluyor).Şimdi burnum minicik hokka bir burun değil ama eskiden oldukça büyük bir kemer vardı o yok artık ve herkes çok doğal göründüğünü söylüyor.Öncelikle tavsiyem doktorunu çok iyi araştırman yönünde.Doktoruna kafana takılan herşeyi sor ve mümkünse diğer hastalarıyla da konuşmaya çalış.Umarım istediğin gibi olur,geçmiş olsun.

 17. su
  0 Votes

  Merhaba ben daha yeni ameliyat oldum. Estetik ameliyatı değil ama yine de burnumdan. Nefes alamama problemim olduğu için mecburi olarak oldum. Burun içine silikon borular koyuluyor. dışarıdan hiç bir şekilde belli olmuyor ama burun ucundaki dikiş biraz acıtıyor. İlk 2 3 gün kadar kalıyor. Burun sonuçta zor bi ameliyat sonrasında ağrı acı oluyor. Benim burnum kırılmadıgı için morarma falan olmadı. Estetik yaptırmayı düşündüm ama çok gerekli olmadıkça doktorum önermedi ve bende yaptırmadım. ilk 3 gün ağzımı bile pek açamıyordum. sürekli çorba içtim ve küçük kaşık kullandım. burnumu en ufak oynatıcak hareketten kaçındım. Estetik olursa burun kırıldığı için çok çok daha fazla bir ağrı acı oluyor ayrıca morarma da cabası. Sürekli buz koymak gerekiyor. Eğer burun çok problem oluşturmuyorsa sadece kişisel zevkler için olunacak bir ameliyat değil.

 18. pembe patik
  0 Votes

  merhaba canım.ben 2 yılı aşkın süre önce oldum.hem nefes alma problemim vardı.hemde olmuşken estetik olayım dedim:) çok az ama kemiğe girmedi bile.ama kuzenim yaklaşık 3 ay önce oldu onun kemiğe girildi.ve o kadar memnun kaldık ki doktorumuzdan..medipol hastanesi,aynı zamanda hastahanenin başhekimi oluyor.prof.dr.naci karacaoğlan.. annemde oldu.plastik cerrahi.ama çok memnun kaldık.zaten ağrı diye birşey duyulmuyor. ÖLEN KIZ İÇİNDE,ona müdahalede geç kalınmış sanırım.çünkü ameliyattan sonra 1 gece gözlem altında tutuluyorsun.kanama olmasın diye buzla kompres yalıyor hemşireler tarafından.aynı zamanda yüzünde şişme olmasın diye.kanama tabiki oluyor ufak aralıklarla.ama bunun fazlalaşması demek bi problem var demek oluyor.bunun içinse dr hemen gelip müdahale edecektir.10 güne kalmaz düzeliyorsun.tam olarak burun 6 ay sonra oturuyor.şişlikler falan.sakın korkma.ülkemizde plastik cerrahi alanında,işinin erbabı doktorlarımız var.güvenle ameliyatını ol;) sağlıklı günler..

 19. şirine
  0 Votes

  Uzman Dr. Servet Terziler (Medikal Estetik Hekimi) bir de Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu ( Estetik Cerrah) bunlara bi bak istersen araştır ama son yazdığım doktoru tanımayan yoktur alanında uzman güvenilir olduğunu düşünüyorum kendisini sürekli takip ediyorum çünkü. Estetik yaptırmak istediğimde ilk kapısını çalacağım hekim kesinlikle o.

 20. özlem
  0 Votes

  mrhba merve bende ameliyat olmak istiorum hem sağlık sorunum var hem de kemik var onun alınmasını istiorum.Burnum kötü değil sadece kemik biraz kötü duruo zaten sağlık sorunu nedeniyle ameliyat giricem onunda yapılmasını istiorum doktorunun ismini öğrenebilir mym acaba

 21. shyler
  0 Votes

  cnm bende 2 yıl önce bi deviasyon ameliyatı geçirdim gerçekten çok zor bi operasyon eğer sağlığın konusunda çok da problem oluşturmuyorsa sadece görüntüyü değiştirmek adınaysa yaptırma derim. ameliyat sonrası suratında dayanılmaz acılar, şişlikler ve en kötüsü tamponların alınması katlanılır gibi değil ki ben öyle canı kıymetli bi tipte değilimdir yani ona rağmen.ve sonrasındada çok dikkat etmek gerekiyor şuan benimde burnumda hafif bi yamukluk var geçirdiğim ufak bi kaza nedeniyle yani ameliyat ve o kadar acı boşuna oldu.

 22. eellff
  0 Votes

  kim ki duk un filmi “zaman” çok güzel gerçekten

 23. mahinur
  0 Votes

  Merhabalar.
  Kardeşim bundan yaklaşık 4 sene önce ameliyat oldu ve çok memnun. Kardeşimin olduğu doktora 3 arkadaşımız daha ameliyat oldu. Onlarda çok memnun. KBB doktoru Prof. Murat Toprak. .murattoprak.com buradan ulaşabilirsiniz.

 24. glsh
  0 Votes

  canım korkulacak hiç birşey yok bende 11 ay önce ameliyat oldum..nefes alma problemim vardı ve burnumda hafif kemer kbb uzmanı ve plastik cerrah birlikte girdi ameliyatıma…çokta kolay ve ağrısız geçti çok memnunum iyiki olmuşum tavsiye ederim..fakat olmadan önce iyi araştır doktorunu..

 25. bahar
  0 Votes

  cnmlarım herkeze çok tşk. ediyorum olumsuz yazılara rağmen olumlu yazıları görüp hemen tüm yazılan doktor ve yerleri araştırcam. ama şuda varki bu konuda doğru doktoru seçerken nasıl anlarsınızki:S birazda zor bir araştırma bu. aradığım neler olmalı onlardanda bahsedermisiniz kızlar.sizlere hemen yazamadım kusura bakmayın çok yoğun iş günlerinden biraz sıyrılmaya çalışıyodum sadece.çok öpüyorum hepinizi

 26. Maria
  0 Votes

  ben de burnum için düşünüyorum ama çok korktugum için sürekli erteliyorum.Umarım sen kara verirsin:) Ayrıca Adanalı arkadaşlardan tavsiye alabilceğim bir doktor olursa çok sevinirim.

 27. canan
  0 Votes

  merhaba, ben burun estetiği olmadım ama size işinde kesinlikle bir numara olan bir doktor tavsiye edebilirim.kendisine göğüs büyütme operasyonu için gittim ve yaklaşık beş ay önce ameliyatım gerçekleşti.sonuç mükemmeldi.göğüssüz dolaştığım günlere yandım:) çok uzun bir araştırmadan sonra buldum doktorumu giden tüm hastalarıda son derece memnunlarmış.tavsiye ediyorum.com isimli sitede kendisi için yazılan tavsiye yazılarından fikir elde edebilirsin.o yazılar tamamiyle birebir hastalar tarafından yazılıyor ve her kelimesi doğrudur şüphen olmasın.eğer araştırmak ve harika bir burnun olsun istersen doktorumun ismi Naci Çelik.şimdiden geçmiş olsun..

 28. Sennur sennur
  0 Votes

  Arkadaslar
  ben burun estetigi olmak istiyorum Medipol nasil oraya olan varmi?? Bana bilgi verirmisiniz lutfennn

 29. duygu
  0 Votes

  merhaba. orta kulak kireçlenmesi ameliyatını Bosphorus KBB (altunizade)’deyaptıran varmı acaba? memnun kaldınız mı yada her hangi bir iyi yada kötü birşey duydunuzmu orası hakkında. herkese geçmiş olsun…

 30. gizemli kız
  0 Votes

  arkadaşlar bende daha ameliyat olmadım naci karacaoğlana ameliyat olmayı düşünüyorum ama pek emin değilim hakkında memnun olmayanlarının yorumlarını okudum kafam karıştı iyice naci beye daha önce ameliyat olan varmı varsa memnunmu

 31. serap
  0 Votes

  arkdaşlar bende nacı karacaoğlan a ameliyat oldum ve yarn birinci hftam henüz, naci bey hakkında bende önce int.den hiç iyi şeyler duymadım ama gidip konuştuğumda doğru karar verdiğimi anladım ilgisiz diyorlar alakası yok çok ilgili bir doktor hem ameliyat önce hem sonra tekrar tekrar görüşmeler yapıyor bnm burnumu çok doğal yaptı istediğimin dışınada çıkmadı. ve şişliklerim 4 gün snra ortadan kaybolmaya başladı şuan sadece burnumda biraz şişlik var o kdr yüzüm eskisi gibi.. bence sizlerde int.den okuduğunuz yorumlara bakmayın gidin en azından bir görüşün hiç bir şey kaybetmezsiniz.

 32. melis
  0 Votes

  bu arada naci beyden memnun olmayanlar eminim kocaman suratlarına barbi bebek burnu isteyenlerdir.Naci bey bunlar için kendini tehlikeye atcak biri değil.Eminim o kızların burnu yüzüne çok yakışmıştır.Ama nokta kadar olmadığı ve burun deliklerinden beyinleri görünmediği için mutsuzlardır. :d

 33. sevsenn
  0 Votes

  Arkadaşlar burun estetiği olmak isteyenler ve korkanlar için yazıyorum.Kesinlikle korkmayın hiçbirşey yok.Ben ameliyat olalı 3.günüm zerre ağrım olmadı sadece nefes almakta zorlanıyorum biraz oda zaten yarın tamponlar alınınca geçecek.Bende ameliyat öncesi çok fazla korktum ama inanın hiç ama hiç ağrım olmadı ağrı eksici iğne bile yaptırmadım.

 34. mavişehir
  0 Votes

  arkadaşlar benim burnumda kıkırdak eğriliği vardı nefes alamıyordum yaklaşık 12 gün önce ameliyat oldum ameliyatımı yapan doktor çok kaliteli bir doktordu .fakat bu ameliyat bünyeden bünyeye değişiyor ilk günüm berbattı öldüm sandım çünkü gözümü açamıyordum gözlerim siyah ve şiş bir şekildeydi. ikinci gün taburcu oldum ama yüzüm şiş ve morluklarla doluydu .yüzümdeki morluklar kısa sürede hızla iyileşti fakat sürekli sızdırır tarzda kanamam oldu bir hafta sonra tamponlarım alındı alınırken hiç acı çekmedim rahattı .ta ki bir gün sonrasına kadar .bir gün sonra burnumdan hızla bir kanama boşaldı sonra kesildi neyse olacak o kadar dedim ertesi gün sabah hızla bir kanama oldu bu sefer durmadı yatak çarşaf yastık kan içindeydi yakalaşık 1 saat kanadı bir buçuk litreye yakın kan kaybettim artık kanamaya bağlı şoka girmişim midem bulandı gözlerim karardı ellerim titremeye başladı ve üşüme sendromu ailem kan kaybından öleceğimi düşünmüş burnuma buz uygulamışlar hastaneyi aramışlar buza bağlı burunda vazokontrüksiyon yani burun içi damarlarda daralma olduğu için kan durmuş ne derseniz deyin kişiden kişiye değişen zor bir ameliyat artıları eksileri iyi değerlendirin ben hazırım diyorsanız olun bu ameliyatı

 35. hatice
  0 Votes

  BURUN ESTETİĞİ OLMAK İSTEYEN ARKADALARA TAVSİYE ETMİYORUM DELİRMEK İSTİYORSANIZ BURUN AMELİYATI OLUN ŞAKA DEMİYORUM ARKADAŞLAR BEN HATA YAPTIM SİZ YAPMAYIN ALLAH RIZASI İÇİN AYNAYA BAKMAK İSTEMİYORUM NEFES ALAMIYORUM KENDİMDEN AİLEMDEN GEÇTİM BIRAKIN RABBİMİN YAPTIĞI GİBİ KALSIN BURNUMDA BIRAZ KEMER VARDI SONRA DARBE ALDI KEMİK KIRILMIŞ SAĞ TARAFIMDAN NEFES KISITLIDA OLSA OLUYORDUM SOL AÇIKDI RAHAT NEFES ALIYORDUM VE ŞU ANDA KENDİMİ O KADAR ÇARESİZ HİSSEDİYORUM 1 AY OLDU AMELİYAT OLALI DELİRME NOKTASINDAYIM TOKAT DEVLET HASTENESİNDE OLDUM BAYAN YAPTI BAYAN DOKTORLARDAN KAÇIN DİYORUN SABRIN KALMADI HER GÜN AĞLIYORUM BUDA BENİM DÜNYADAKİ SINAVIMMIŞ BURUN AMELİYATI OLMADAN SORDUM OLAN ARKADAŞLARIMA ONLARA ARKADAŞ DEMEK BİLE İÇİMDEN GELMİYOR ARTIK HERKEZ ÇOK MEMNUNUZ DEDİLER AMELİYAT OLUNCA BANA OLUNSUZ OLDUĞUNU ANLATTILAR VE ÇOK KIZGINIM ONLARA BURDA BUNU YAZIŞIM GEÇMİŞİ GERİ GETREMEMEK ARKADAŞLARIM HİÇ BİŞEY ESKİSİ GİBİ OLMUUUUUUUUUUUUYOR BANA 1 AY ÖNCESİNE DÖNEBİLİRSİN DESELER NELER FEDA EDERDİM LÜTFEN MİLYON KEZ DÜŞÜNÜN

 36. hatice
  0 Votes

  VE ŞUNUDA EKLEMEK İSTİYORUM AMELİYAT ÖNCESİ YAŞADIĞIN SIKINTI AYRI AMELİYAT SONRASI YAŞADIĞIN SIKINTI APAYRI İNSAN HAYATINDAN GEÇERMİ BEN AMELİT OLDUĞUM ANDA HAYATIMDAN GEÇTİĞİMİ ANLADIM

 37. hatice
  0 Votes

  DELİRMEMEK İÇİN PİSKİYATIRA GİTTİM DOKTOR DOKTOR GEZİYORUM ŞİMDİ NEFES ALAMIYORUM BURNUMUN UCUNA KIKIRDAKLARI YAPIŞTIRMIŞ BURNUMUN ORTA DİREĞİNE BASKI BENİ ÖLDÜRECEK DOKTAR BANA BİRDE YALAN SÖYLÜYORSUN ABARTIYOSUN DİYOR BUDA ACIMI KATKAT ARTIRDI DİĞER DOKTORLARDA 4.5.6 AY GEÇMESİ GEREKTİĞİNİ MÜDAHALE İÇİN ERKEN DİYORLAR SABIR SABIR AMELİYAT OLMA KARARINI VERİRKEN İYİ DÜŞÜNÜN PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGUDAN OLDUM İYİLEŞME1 .2 SENE SÜRECEĞİNİ DOKTOR BANA HİÇ SÖYLEMEDİ BİLGİLENDİRMEDİ SADECE SANA GÜZEL BİR BURUN YAPACAĞIM DEDİ ESTETİK YAPIYORUM DİYE BURNUMUN İÇİNİ DARALTTIĞINI SÖYLEDİ ŞİMDİ SEN ESTETİK İSTEDİN BENDE YAPTIM DİYOR BANA BURUN ESTETİNDE BURUN İÇİNİ KÜÇÜLTECEM DEMEDİ BÖYLEMİ OLUYOR KARNIMIN İÇİNDE ATEŞ TOPU YANIYORUM SANKİ YEMEK YİYEMİYORUM 77 KG 69 KG DÜŞTÜM ALLAHIM SABIR VER

 38. hazal
  0 Votes

  arkadaşlar bende ameliyat olmak istiyorum ama insan gercekten cok korkuyor her kafadan bi ses cıkınca insan daha da tereddüt ediyor ve korkuyor…lütfen bu operasyonu gecirenler ne tavsiye ediyor bnm burnumda kemik sıkıntısı var ama ucu gayet ii önden cok ii ama yandan bozuyo kilo aldım zaman bile hatta hiç belli bile olmuyo sizce olmak gerekirmi lütfen karar vermemize yardımcı olunuzz….

 39. buse
  0 Votes

  Merhaba ben 14 yasındayım ve burun estetiği yaptırmak istiyorum. Burnum cıdden yuzume göre çok büyük özgüvenım kalmadı arkadaslrım dalga geçiyorlar fotograf çekinince kötü çıkıyorum 18 yasıma kadra beklemek istemıyorum cidden psikolojımde bozuldu. Yasımdan dolayı olur muyum bilmiyorum ne yapmam gerekiyor?

 40. esma
  0 Votes

  1 HAFTA OLDU AMELİYAT OLALI GAYET İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR BURUN DA BİR SIKINTI YOK AMA DOKTOR UN 10 SENELİK OLMASINA DİKKAT EDİN SIKINTI ÇIKMAZ EMİN OLA BİLİRSİNİZ.

 41. esma
  0 Votes

  İNANIN BURUN AMELİYATİ KORKTUĞUNUZ KADAR ZOR BİR AMELİYAT DEĞİL AĞRISIZ BİR AMELİYAT TIR.EYERKİ BURNUMUZA SIK SIK SERUM SIKARSANIZ ERKEN İYLESİR VE NEFES DARLIĞI CEKMEZ SİNİZ VE TANPON ERKEN ÇIKAR EN FAZLA 3 GÜNDE CİKARTİLİR.VE RAHATLAR SINIZ .TANPONDA GAYET AGRGISGİZ CIKIYO EMIN OLUN .BURDA EN ÖNEMLİSİ BURUNA DARBE GELMEMESİ 6AY İLA 1YILDA ESKİ GİBİ OLUR .TEMPODAN SORABURUN İÇİNDE ŞİŞLİK OLUR AMA NEFSİNİNİ ALIRSINIZ .TAMPON ÇIKINCADA SEPUMA DEVAM EDİN BALGAM KALMAZ VE ÇOK RAHAT OLUR AMA DEMİN BELİRTTİGİM GİBİ DOKTORUNUZUN 10 SENELİK OLMASINA ÖZEN GÖSTERİN İÇİNİZ RAHAT OLSUN TEŞEKKÜRLER.

 42. fatmaa
  0 Votes

  arkadaşlar bende dün ameliyat oldum burun estetiği. Burnumda nefes alma gibi hiç bir sorunum yoktu sadece kemerli kemiği yukarı doğru çıkık ve uzun bi burnum vardı. Şuan hiç bi sorunum ağrım falan yok. ilk gün zaten şişlik morarma olmadı ama şimdi gözlerimin etrafı hafif morardı kanama oluyor tabiki ama şarıl şarıl denecek kadar değil :) 2 3 saatte bir burnum kanadıkça önündeki sargı bezini değiştir dedi doktorum. Yarın kontrole gidicem. Yaklaşık 3 saat sürdü ameliyatım ve 20 yaşında olmama rağmen doktorum yaşın estetik olduktan sonra daha genç görünüyor dedi önceden daha olgun duruyordun dedi. Tavsiye dediyorum doktorumu antalyada oldum medisu hastanesi plastik cerrah sibel atalat gerçekten çok iyi ve ilgili bi doktor. Olacaklara şimdiden geçmiş olsun korkmayın :))

 43. özlem
  0 Votes

  hatta aklımda meme estetiği ile ilgilide düşünceler dolaşıyo ama bakalım aynı doktora artık ne zaman olursa ihsan başarana da saygılar burdan aman unutmadan

 44. gülşah
  0 Votes

  Bende burun ameliyatı olacagım agusts ayında yorumları okudukca bir yandan korkuyor biryandan kesin olcam diyorum.Bu doktorla oldugu kadar hastaylada alakalı bir durum.sanki birazda sans meselesi gibi görüldügü gibi yılların kariyeri yüksek doktorundan memnun olmayanda var birkaç yıllık doktordan cok memnun olanda :)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]