Rengi solan converse ayakkabılar


Arkadaşlar lacivert converse ayakkabılarımı çok giymemiş olmama rağmen rengi soldu yepyeni duruyorlar ama ben giyemiyorum :( bir fikri olan var mı bu konu hakkında? eski haline döndürebilmem mümkünmü sizce?

Gelen aramalar:

  converse boyama, bez ayakkabı boyama, converse nasıl boyanır, bez ayakkabı nasıl boyanır, bez ayakkabı boyası, kumaş boyasıyla ayakkabı boyama, kumaş boyasıyla converse boyama, kumaş ayakkabı boyama, keten ayakkabı nasıl boyanır, kumaş ayakkabı nasıl boyanır
[to_plus]

8

Cevap verilmiş


 1. elisa
  0 Votes

  ben bundan yıllar önce gri converslerimi alırken solar mı diye sorduğumda “evet solar, ama o zaman getirin yenisiyle değiştiririz” demişlerdi… istersen aldığın yere bir götür cnm… eğer converse’in kendi mağazasından aldıysan hiç problem olmayacağına eminim..

 2. leni
  0 Votes

  36 numarasaysa bana sat:)

 3. ceren
  0 Votes

  Ayyy bir zamanlar gardırobumda 25 tane Converse vardı bir çoğunu da New York’tan almıştım ama şimdi bedavaya verseler almam hiç hoşuma gitmiyorlar yeni aldıysan ve garanti belgesi varsa bence de aldığın yere geri götür ama çoğu kişi memnun değil bu ayakkabılardan çünkü renkleri çok çabuk soluyor ve çok çabuk yırtılıyorlar

 4. cukulata alba
  0 Votes

  bı arkadasımın kumas boyasıyla boyamıstı yepyenı olmustu sen de yapabılırsın ıstedıgın renge hem de

 5. geceperisi
  0 Votes

  tatlım bir arkadaşımızın conversininde rengi solmuştu yeni olduğu için atmaya kıyamıyordu bizde tekstil kalemleriyle ayakkabısının üzerine çizim yaptık. Onun seçtiği bir konu üzerine boyadık ayakkabılarını ve çok güzel oldu hem farklı hemde şık oldu, şimdi çok severek kullanıyor ayakkabılarını. Tatlım sende böyle değerlendirebilirsin ayakkabıları.

 6. İdil
  0 Votes

  Bende aldım lacivert converse ama çok geçmeden solmuştu rengi koyu gri gibi bişey olmuştu bende kumaş boyasıyla boyadım ilk halinden biraz daha farklı oldu rengi ama yinede solmuş halinden daha iyidi :)

 7. merve
  0 Votes

  Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler:) ayakkabılarımı kurtarabilme ihtimalim olduğunu öğrenince çok mutlu oldum..

  Elisacım; converse mağazasından almamıştım ayakkabımı converse satan bir mağazaydı y yüzden değiştirme yapamam sanırım

  Leni :) anım çok isterdim seni gülümsetmeyi ancak 39 giyiyorum..

  Ceren; canım ben çok memnunum ayakkabılarımdan bu sadece sorun yaptı.. diğer renkleri defalarca yıkamama rağmen aynen duruyolar ayak yapısıyla alakalı sanırım ayağım hiç ayakkabı seçmez..

  Çukulata; o kadar mutlu oldum ki bunu duyduğuma lütfen benim için nasıl yaptığını öğrenir misin arkadaşından ve bu boyayı nerden bulacağımı?

  Geceperisi ; tam olarak kafammda canlandıramadım ama aklımda bu da olsun belki kumas boyasıyla kurataramazsam bunu denerim son çare olarak çok teşekkürler canım :)

  İdilcim ;sen de nerden bulabileceğimi bu boyayı ve nasıl yapmam gerektiğini söyleyebilir misin ?

 8. geceperisi
  0 Votes

  Merveciğim tekstil kalemleri kumaş boyalarının kalem şeklinde olanları , daha profesyönel olanları. Ayakkabı üzerine resim yaptık biz çizgi ffilm karakterleri gökkuşağı falan:))) çok orjinal oldular. Google’a ayakkabı boyama yazarsan benzer çalışmalrı görmüş olursun hemde fikir edinirsin öpüyorum tatlım:))))

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]