Eliptik bisiklet hakkında


Merhaba, eliptik bisiklet evde kullanımiçin uygun mu, çok elektrik harcıyor mu kullananlar bilgi verebilir mi. Kilo problemim yok ama göbek bölgemdeki yağlanmanın önüne geçmek istiyorum, malum yaş ilerliyor. Faydalı olur mu, hangi amrka ve modeli önerirsiniz ?

Gelen aramalar:

  exercycle eliptik bisiklet hakkında bilgi, eliptik bisiklet ile kilo verenler, eliptik bisiklet elektrikli mi, eliptik bisikletle kilo verdim, eliptik bisikletle kilo verenler, eliptik bisiklete ne kadar binilmeli, eliptik bisiklet hakkında bilgi, eliptik bisiketle bacak incelir mi, eliptik bisiklet ses çıkarıyor, eliptik bisiklet ile kilo verdim
[to_plus]

3

Cevap verilmiş


 1. mehtap
  0 Votes

  merhaba, çok ses yapmayan modelinden almanızı öneririm. ben aldım ama epey ses çıkarıyor hızlandıkça. aslında çok kullanışlı ve çok az yer kaplıyor. bisiklete bağlı katlanabilir twisterı olan modeller de var.

 2. mehtap
  0 Votes

  buarada elektrikle çalışmıyor. sadece ekran için pil takılıyor.

 3. sevda
  0 Votes

  merhaba, buna benzer bir urunu ben de aldim. alalı 2,5 ay oluyor. duzenli kullandigimda oldukca etkisini gordum. ozellikle bacak bolgem inceldi. ancak baslarda şöyle bir hataya dustum. deli gibi pedala basiyordum. 10-15 dakika bu sekilde devam ediyordum. zayiflama acisindan bir etkisini goremeyince bu konuda deneyimli spor egitimi almis bir kisiye sordum. yavas tempoda ve uzun sureli binmeliymisim. yag yakimi bu sekilde oluyormus. hizli binersem oksijensiz solunum yaptigim icin yag yakimina faydasi olmuyormus.

  haftada 2 veya 3 kere binmek yetmiyor. en az 4 kere binilmeli. aksam yemeklerine de dikkat ettim. 1,5 ayda 2 kilo verdim. 2 hafta ara versem de kilo almadim. saglikli sekilde vermek icin alin derim. bisiklete 40-45 dak. bindikten sonra epey ısındığım icin indikten sonra karin calistirici egzersizler yaptim (ısınmadan bu hareketleri yapmanizi tavsiye etmem. sakatlanmalara neden oluyor). karnim da baya sıkılaştı. karın için ozellikle yarım mekik cekmenizi ve bunu setler halinde yapmanizi tavsiye ederim. birinci sette 20 yarim mekik- kısa bir ara verip ikinci sette 20 mekik, kısa bir ara ve üçüncü sette 20 mekik olacak sekilde. bu sayilari kendiniz ayarlayin. karın kaslarınızın yanması oldukça normaldir. bu şekilde sıkılaşma oluyor.

  karın kaslarını sıkılaştırmak için sadece mekik çekmek yetmiyor. bu cihazla, yürüyüş veya koşuyla yağ yakımını hızlandırıp, mekikle hem sıkılaştırma hem de karın bölgesindeki fazlalıkların gitmesi sağlanmalı.

  ayrica benim aldigim bisiklette twist kismi da vardi. bu karin ve sırt icin de oldukca iyi geliyor. sakatlanma riski yuksek oldugu icin cok yapmadim.

  elektrik meselesine gelince, elektrikle çalışmıyor. benim aldığım cihazın gosterge kısmına pil takılıyor sadece.

  Buradaki görüşler benim deneyimlerimden çıkardıklarım. umarim yardimci olabilirim. kolay gelsin.

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]