Eliptik Bisiklet İşe Yarıyor mu?

eliptik-bisiklet-5

Merhaba Yeliz, sitenizi sürekli takip ediyorum ve siteyi takip eden kızlara benim de bir sorum olacak. Eliptik bisiklet işe yarıyormu kullananlar lütfen bana yardımcı olsunlar şimdiden teşekkür ederim.

Şule

Gelen aramalar:

  eliptik bisiklet kullananlar, eliptik bisiklet yorumları, eliptik bisiklet kullananların yorumları, eliptik bisiklet ne işe yarar, eliptik bisiklet ile zayıflama, eliptik bisiklet, eliptik bisikletle zayıflayanların yorumları, eliptik bisiklet yorumlar, eliptik bisikletle zayıflayanlar, bisikletle zayıflayanların yorumları

Tags:

[to_plus]

8

Cevap verilmiş


 1. bağdat
  0 Votes

  acayip işe yarıyo kesinlikle tavsiye ederim ilk 10 dk ile başla hızın 20 altına düşmesin .kesinlikle koşu bandı yarım saat yapıyosun 10 dk Eliptik çalış acayip derecede yağ yakıyosun .

 2. meyra
  0 Votes

  yariyor canim eger duzenli kullanirsan.Yaramamasi mumkun mu sen dirayet gosterip isin ucunu birakmadiktan sonra ;)

 3. nazan
  0 Votes

  Bence kesınlıkle işe yarıyor ama yuruyus daha etkılı.Tabi nasılsa bısıklet suruyorum kalcamı bacaklarımı erıtırım dıyerek her buldugumuzu yersek dıkkat etmessek bı fayda tabıkı göremeyız.

 4. NeRmiN
  0 Votes

  Ben bir ara her akşam bir saat bisiklet kullandım. Tv’nin karşına geçip sıkılmadan yapıyordum ama bir işe yaramadığı için bıraktım. Bence koşu bandı daha iyi bir seçenek olabilir. Şimdiden kolay gelsin.

 5. beren
  0 Votes

  sporun her türlüsüne varımmm :) denemedim ama eminim bi enerji yaktırıyordur kolay gelsin tatlım :)

 6. sra
  0 Votes

  kesinlikle koşu bandından ve normal bisikletlerden çok fazla işe yarıyor.Kullanan birisi olarak söylüyorum normal bisiklet zaten basen yapıyor koşu bandınında her yeri çalıştırdığı söylenemez bacak ağırlıklı etkisi var ancak eliptikte otumadığın için baldırlardan göbeğe kadar her yere etki ediyor.Düzenli olarak her akşam 20dk 6 km koşmama rağmen bile etkisi mükemmel.Ben tavsiye ediyorum..

 7. Zülal
  0 Votes

  Kesinlikle yarıyor ama düzenlilik ve süreklilik şart. Ben hem çok kilo verdim, hem de inceldim.

 8. sema
  0 Votes

  ben bir hastane personeliyim ve bu eliptik bisikleti fizik tedavi doktorumuza ssordum 40 yaşına kadar en iyi spor aleti eliptik bisiklettir dedi.önümüzdeki ay bende alıcam.araştırdım ama 300tl den aşağı olanlar ses yapıyormuş 450civarı olanlar daha iyiymiş şahsen onlardan alıcam.

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]