Ellerimizin çatlamaması için ne yapmalı

Kızlar kışları hep ellerim çatlar hatta çatlamak ne kelime bi yere çarpsam kanar hep neler sürdüm düzelmedi. yazın haziran temmuz ağustos yumuşar sadece..
manikürlü ojeli ama çatlak ellerime ne yapabilirim?

Gelen aramalar:

  ellerimizin çatlamaması için ne yapmalıyız, ellerin çatlamasını önlemek için, el çatlamasını önlemek için neler yapmalıyız?, kışın elerimizin çatlamaması için evde ne yapmalıyız, ellerin catlamasini onlemek icin ne yapilmali, ellerin çatlamasını önlemek, ellerin çatlamaması için ne yapmalı, ellerimizin çatlamaması için, ellerimizin çatlaklarini gidermek için ne yapmaliyi, ellerim çatladı ne yapmalıyım

Tags: ,

[to_plus]

Cevap verilmiş


 1. guliz
  0 Votes

  şehir değiştirdim, istanbuldan ankaraya geldim düşün iklim farkını, benim de ellerim de kanar ve çatlardı, seninki gibi yazın düzelirdi.Şu vaseline adlı kremi bulduktan sonra işler değişti valla, sevgilimin ellerini bile onla kremliyoruz yumuşacık yapıyor

 2. pelin
  0 Votes

  avene’nin çok kuru ciltler için bi nemlendiricisi var bana da ellerim için doktor vermişti onu dene

 3. askın
  0 Votes

  canım denedin mi bilmiyorum ama ben vazelin sürüyorum. Cok etkili.

 4. pernickety
  0 Votes

  merhaba, eczanelerde satılan saf gliserini satın alıp içine bir iki damla limon suyu sıkıp gece yatmadan önce birkaç damla sürüp ellerine yedirmeyi deneyebilirsin, benim de ellerim sürekli yıkamaktan çok kuruyor ve gliserin iyi geliyor, gece yatmadan sür dememdeki sebep ise gliserin biraz katımsı olduğundan dolayı (yani su gibi akışkanbirşey değil) krem gibi çabucak emilmeyebiliyor :) fiyatı da çok uygun 5 tl civarı birşey.

 5. Bahar
  0 Votes

  Canim ben neutrogena nin kirmizi kapakli el kreminden cok memnunum tavsiye ederim. Hatta aksam yatmadan oncede sur sabahta sur butun kis ellerin yumusacik oluyor.

 6. Gulcin
  0 Votes

  neutrogena el kremleri bu konuda çok iyi. Ayrıca akşam yatmadan badem yağı ile masaj yapıp eldiven takıp emilmesini beklersen bu da çok güzel bir bakım oluyor.

 7. elysion
  0 Votes

  bu konuda neutrogena’yı tek geçerim

 8. Filiz
  0 Votes

  ben de vaseline kremden çok memnunum.

 9. erva
  0 Votes

  neutrogena kullan canım yumuşacık yapıyor.

 10. alısverıskolık
  0 Votes

  vaseline geçici yumuşaklık hissi yapıo tekrar kuruo bir arkadaşımda neutrogena kullanıyordu harika birşey

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]