Hamile Kıyafetleri

hamile

Merhaba,

Ben 5 aylık hamileyim ve 12 Haziran’da kardeşimin düğünü ve bir gün oncesinde kinası var.  2 adet kıyafete ihtiyacım var. Henüz elbise almadım, cünkü surekli beden ölçümde ufak tefek degisiklikler oluyordu, son ana kadar beklemem gerekti. Şimdi kiyafet alma zamanı geldi ama hamileler icin de uygun olabilecek abiye kiyafetleri nereden bulabilecegimi tam olarak bilemiyorum. Hamilelik nedeniyle cok fazla magaza da gezemiyorum, cabuk yoruluyorum.

Acaba İstanbul’da tavsiye edebileceğiniz (tercihen Anadolu yakasında ama gerekirse Avrupaya ‘da geçebilirim) bol bol abiye seceneklerini bir arada bulabilecegim mağaza, pasaj, AVM var mı?

Bu arada günlük kullanılacak hamile kiyafetlerini de bulmakta zorlanıyorum. Bazi markalar kalitesine gore cok gereksiz pahalı. Kadiköy taraflarında bildiğiniz butik tarzı hamile kiyafeti satan yerler varsa onerileriniz bana cok yardımcı olacak :)

Şimdiden tesekkurler / Elif

Not: Elif’cim hamileler için bu haberimi ve yapılan yorumları incelersen sevinirim. Benim bildiğim markalardan biri Mom-to-be ve İstinyepark’ın giriş katında da bir mağaza ( adını hatırlayamadım). Ayrıca yorumlarda da zaten dile getirmişler Beşiktaş pasajında da birkaç tane butik tarzı mağaza var.

fotoğraf: mom-to-be

Yorum
 1. Posted by primera
 2. Posted by primera
 3. Posted by ece
 4. Posted by filiz
 5. Posted by sema
 6. Posted by Tuğçem
 7. Posted by beren
 8. Posted by çisem
 9. Posted by elif
 10. Posted by strawberry
 11. Posted by derya
 12. Posted by zeynep
 13. Posted by elif
 14. Posted by strawberry
 15. Posted by elif
 16. Posted by strawberry
 17. Posted by elif
 18. Posted by strawberry

Yorum Yapın