İndirimler


kızlar kaliteli bir çizme almak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek bu aralar. hotiç inci steve madden gibi markalar ne zaman indirime giriyor bilen var mı?ş imdiden teşekkürler=))

Gelen aramalar:

  inci çizme modelleri, nine west ne zaman indirime giriyor, inci çizme modelleri fiyatları, hotiç ne zaman indirime giriyor, ayakkabı dünyası çizme fiyatları, inci derinin ayakkabilari indirime girermi, kırkayak kundura fiyatlari, kıyafetler hangi ay indirime girer, steve madden nerenin markası, tımberland bot ne zaman indirime girer
[to_plus]

8

Cevap verilmiş


 1. Tuna
  0 Votes

  Canım ben bir ay önce aradığım çizmeyi derimoddan indirimler 160 liraya aldım ve bütün markaları gezdiğim için biliyorum Hotic ve desa da indirim vardı ve hala devam ediyor.outlet Mağazası da deil fiyatlarında baya bı normale dusmustu

 2. sally
  0 Votes

  nine west indirimde şuan..

 3. Filiz
  0 Votes

  Hotiç markafoni’de ayda 1-2 kere çıkıyor. Ben 450 tl’lik çizmeyi sayesinde 179′a aldım çok da memnun kaldım. Ayrıca Hotiç’in beyoğlu mağazalarında indirim vardı %30 %40 civarlarında tavsiye ederim.

 4. pelin
  0 Votes

  bahsettiğin markalar zaten indirimde:) ama çin malı tabana ne derisi belli olmayan üstleri koyup 400-500 tl fiyat çekiyorlar %50 indirimli hali bile yine pahalı oluyor:( hafta sonu hepsine baktım ama o 200-300 lira vermeye değecek çizme göremedim hiç birinde. ankaradaysan soysalın altında kırkayak kundura var oraya bak 160 tl ye gerçek deri çok hoş modeller var en sonunda ben oradan bir military yüksek topuk, orta boy bot aldım.

 5. buket
  0 Votes

  bugünlerde incide indirim var; istersen mağazalarına bir göz at. birde internette alışveriş sitelerinde kampanyaları oluyor ordan da bakabilirsin.

 6. yağmur
  0 Votes

  hotiç ve incide şuan indirim var incide deri çizmeler 290-350 tl arasında.inci daha fazla indirime girmiyor 240 tl’ye kadar düşürüyor en fazla .

 7. Filiz
  0 Votes

  bugün markafoni’de nine west var.

 8. demet
  0 Votes

  bende 1v1y adlı siteden derimodd çizmeyi 95 liraya aldım çok beğendimm.

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]