Kaş Kalemi?

Kızlar kaşlarım uçlara doğru seyrek.Kaş kalemi kullanmak istiyorum.Şöyle en fazla 10-15tl’lik doğal duracak hangi kaş kalemi önerirsiniz?Yoksa kaş farı mı alsam?Bilmiyorum hiç yardımcı olur musunuz?

Gelen aramalar:

  kas kalemi ne ise yarar, kaş kalemi kaşları dökermi, kaş farı mı kaş kalemi mi, kaş farı, kurşun kalemle kaş boyama, KAŞ KALEMİ KAŞI DÖKERMİ, kaş farı ne işe yarar, kaş kalemi, 2b kalemle kaş boyama, cecile kaş kalemi
[to_plus]

Cevap verilmiş


 1. melis
  0 Votes

  bi ara alıx alvıen in kaş kalemini kullanıyodum 2-3 rengi var sanırım ben en koyu olanını kullanmıştım ve gayet memnun kalmıştım hatta bitirdim 1 yıla yakın kullandıktan sonra,şimdi yeniden almayı düşünüyorum sende en azından bi kez denemelisin

 2. Duygu
  0 Votes

  Flormarın kaç kalemi var onu tavsiye ederim.

 3. flz
  0 Votes

  benımde kaşlarımda boşluklar war dısarıya asla boyamadan çıkamıyorum::))ben kaş kalemi aldım fakat o daha çok döktü şuan far paletimde kaş rengimde olan far ile doldururuyorum o boşlukları bu fikride kuaförümdeki kaşlarımı alan bayan söylemişti..

 4. Filiz
  0 Votes

  the body shop’un kaş farını kullanıyorum kalemden daha doğal tavsiye ederim.

 5. nil
  0 Votes

  cnm ben bı kuaforden duymuştum o gün bu gündürde bildigimiz kurşun kalem ile boyarım çok doğal duruyor.

 6. özge
  0 Votes

  cecile kaş kalemi süper başka birşey kullanamıyorum artık tavsiye ederim

 7. buket
  0 Votes

  Kızlar çok sağolun.Kaş farı alacağım sanırım daha doğal duruyor galiba.Kaşlarım uçlara doğru çok kötü ya inşallah güzel bir görünüm verir.
  2B resim kalemi ile denedim güzel olmadı kaşlarım koyu oldu..Bu videodaki kızın kaşları ne kadar güzel olmuş ya.

  http://www.youtube.com/watch?v=RsbLVs4lTgY

 8. fatosh
  0 Votes

  Benimde kaşımda beyazlar var. Max factor’un kaş kalemini aldım.Kaşım siyaha yakın olmasına rağmen YKM’deki bayan bana doğal renk (kahveye yakın) kaş kalemini verdi.Çok fazla beyaz kapattığını söylemem ama belki kaş doldurmada işe yarar :)

 9. nrcnisik
  0 Votes

  ben değil ama ablam mac kullanıyor memnun tavsiye ederim ;)

 10. maroons
  0 Votes

  bana da kurşun kalem önermişlerdi onunla kaşlarımı boyardım sonradan öğrendim ki kaşları dökermiş gerçekten de döküldü; bir müddet farımdaki kaş renginden kullandım şimdi de mac in kaş kalemini kullanıyorum çok daha doğal ve hoş duruyor.

 11. aylin
  0 Votes

  dediğin fiyataralığındadeğil ama mavala’nın kaş kalemini öneriririm. o kadardoğal duruyor ki kesinlikle memnun kalacaksın.bir tarafı kaş düzeltmek için fırça diğer tarafı kalem şeklinde.

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]