Kır Düğünü Mekanı Hakkında

Merhaba,
Önümüzdeki yaz evleniyorum. Kır düğünü istiyoruz.Öncelikle Bahçeşehir Sayfiyeyi bilen, orada organizasyon yapmış veya katılmış olanlar var ise aranızda yorumlarınız nelerdir? Bu mekanın dışında Avrupa yakasında bize önerebileceğiniz orta bütçeli kır düğünü mekan önerileriniz nelerdir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Gelen aramalar:

  avcılar ambarlı kır düğünü, kır düğünü mekanları bakırköy, avcilar ambarli nisan mekanlari, avcılar ambarlı kır düğünü mekanları, bakırköy kır düğünü mekanları, bakırköy kır düğün mekanları, kır düğünü avcılar, istanbul bakırköy kır düğünü yerleri, istanbul avcılar kır dügün yerleri, huzur bahçesi avcılar ile ilgili yorumlar
[to_plus]

3

Cevap verilmiş


 1. CSEM
  0 Votes

  merhaba dediğin yeri bılıyorum fıyatları bıraz pahalı dıye duydum ama arastırmakta yarar var. Bunun dışında

  *huzur bahçesi
  (0212) 694 13 13 gsm:0534 697 80 80
  ambarlı mah.tesisler yolu cad.no:10 avcılar istanbul

  *world poınt sport center (beykent)
  *avcılar ata park
  *buyukcekmece batı garden

 2. canan
  0 Votes

  merhaba..ben bahçeşehirde oturuyorum..evime çok yakın bahsettiğin yer..düğün organizasyonları çok oluyor orada..sıkça müzik sesleri duyuyoruz.izlediğim kadarıyla güzel bir mekan fiyatları hakkında bilgim yok fakat kır düğünü havası yakalayacağın bir mekan önerebilirim.
  bakırköy de Garden Doğa..burası kocaman yemyeşil bir bahçe içinde ulaşım olarak da her yöne yakın güzel bir restoran..
  benim düğünüm burada oldu.içinde bir de amfi tiyatrosu var nikahım orada kıyıldı ve sonra düğün alanına geçildi..özellikle nikah için yapılan organizasyon takdire şayandı..çok görkemli bir nikah oldu..tavsiye ederim sizzede..500 civarı davetlimiz olmuştu ve 4 yıl önce 30 bin civarı bir maliyeti olmuştu bize..

 3. Gülçin
  0 Votes

  Yardımlarınız için teşekkürler kızlar.

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]