Kirpiklerimin uzaması için ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar benm kirpiklerim çok kısa ve düz ne yapmayalıyım bilen varsa söyleyebilir mi? şimdiden çok teşekkür ederim :)

Gelen aramalar:

  kirpiklerimin uzaması için ne yapmalıyım, kirpiklerimizin uzaması için ne yapmalıyız, nilgün belgün kirpiklerine ne sürüyor, kirpiklerim kısa ve düz, kirpiklerim çok düz, kirpiklerimin uzamasi icin, kirpiklerim çok kısa ne yapmalıyım, kirpiklerimin uzaması için ne yapabilirim, kirpiklerim cok kisa ve duz, kirpiklerim kisa uzamasi icin ne yapmaliyim
[to_plus]

4

Cevap verilmiş


 1. HuLyA
  0 Votes

  Canım kesinlikle badem yağı! Hem gürleştiriyor hem de uzatıyor hergün yatmadan önce kulak çöpü ile kirpik diplerine sür çok olumlu sonuç alacaksın ayrıca kirpiklernin kıvrık durması için kirpik makası kullanmanda fayda var ayrıca rımel sürdükten sonra 20-25 saniye rımeli fırçasını kirpiklerin kıvrık bir şekilde bekle.

 2. mona1
  0 Votes

  cnm geçen gün saba’da konuk olarak nilgün belgün vardı, bu kadın mavi anemon kremi teni için kullanıyormuş kirpikleri içinde eczanede satılan akıllı moleküller olarak bilinen Hydropeptide Kirpik Besleyicisinden bahsetti, 4 – 6 hafta içinde yüzde 78 daha uzun kirpiklere sahip olunabiliyormuş… Güvenilirmi diyeceksin bilmiyorum ama bu kadın hala dipdiri ve doktorunun onayıyla kullanıyormuş ve araştırdım yorumlarda fena görünmüyor..

 3. cukulata alba
  0 Votes

  badem yagını bos bı rımel kabının ıcıne bosaltıp suruyorum arada

 4. nagehan
  0 Votes

  kirpiklerinin ucundan azıcık kes.Uzayınca tekrarla birkaç kez yaptıktan sonra kendi haline bırak ilk halinden uzun çok daha uzun ve kalın olacaklar.ben denedim :)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]