Nişan tepsisi

Merhaba,

Önümüzdeki hafta nişanım vra ve ben hala nasıl bi yüzük tepsisi yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz

 

Gelen aramalar:

  nian tepsisi, nian tepsisi ssleme, nişan tepsisi nasıl süslenir, nişan tepsisinde neler olur, nişan tepsisi, nişan tepsisi süsleme modelleri, nişan tepsisi al, nişan tepsisi süsleme, mersin nişan tepsisi, nişan tepsisi süsleme nasıl yapılır
[to_plus]

7

Cevap verilmiş


 1. HuLyA
  0 Votes

  Canımm kırmızı kadife bir kumaş koy tepsinin içine sonra gümüş rengi inci boncuk serpiştir tepsinin içine hareket katsın iki yana kurdaleli bir süs koyabailirsin isteğe bağlı tabi :) Sonra yüzükleriniz kutunun içinde açık bir halde yanyana koy…Umarım yardımcı olmuşumdur hayırlı olsun :)

 2. selen
  0 Votes

  bence sade bir nişan tepsin olmalı ben öyle yapıcam sadece yüzüklerimiz makasımız ve birkaç nazar boncuğu olucak.Birde bizim söz pastamızın üstündeki sevimli bir çift biblo vardı onu koyarım belkii… okadar umarım yardımcı olmuşumdur.Mutluluklar

 3. mersin
  0 Votes

  Merhaba arkadasım
  ben kendi tepsimden ornek veriyorum =) bn sade istedim tepsimi gümüş tepsi üzerine ince tül örtü yaptık makası beyaz kurdela ile sardık yanına 3tane beya lale ve bir beyaz gulden olusan kucuk bi buket koydum ve bunu beyaz inci ile sararak süsledim yüzükleri kırmızı kurdela ile bağlayarak tepsiye ekledim çok şık ve sadeydi bana göre=)

 4. mervee
  0 Votes

  yastık da kullanabılırsın cnm cok guzel yastıklar var. yuzuklerı tutması ıcın kucuk kuğular koyuyolar falan. çok tatlı oluyo :)

 5. tuuba
  0 Votes

  Ben de nişan hazırlıkları yapıyorum.Nişan yüzük yastıkları gördüm biyerde.Böyle saten püsküllü ve tüllü modeller vardı.hoşuma gitti sen de bi bak istersen.
  Bu arada mersinin fikri de gayet hoş.
  Mutluluklar:))

 6. Seli
  0 Votes

  Mersin!!! Favorim senin önerin !!! =)) Canlı çiçek buketi çok çok zarif olur kesinlikle.. Teşekkürler önerin bana da yaradı =))

 7. mersin
  0 Votes

  ne demek arkadaslar=) ben sade olarak bu çözümü bulmuştum sizinde hoşunuza gittiyse yardımcı olduysam ne mutlu bana=) sanada o gün için güzel şanslar dilerim=) ve daima mutluluklar

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]