Ombre SaçMerhaba kızlar :) uzun zamandır saçımla ilgili bir işlem yapmadım, şimdi ise ilk defa ama yıllardan beri hayal ettiğim renge boyatmak istiyorum. Esmerim, epey hatta :) bu saç bana gider mi gitmez mi onu düşünmüyoru bile, deneyeceğim kararlıyım olmazsa koyu renge boyatır bir de kestiririm :=) Sizden ricam bana bakırköy, zeytinburnu civarlarında bu renkleri tutturabilecek, makul fiyatlı bir kuaför önermeniz. Fındıkzade Ada kuaför aklımda olan seçenek şimdilik, yardımlarınızı bekliyorum, sevgilerleee..

Gelen aramalar:

  ombre saç fiyatları, ombre fiyatları, esmerler için ombre, ombre fiyatı, ombre saç fiyat, esmerlere ombre, ombre fiyat, ombre sac fiyati, ombre, ombre fiyat kuafor
[to_plus]

7

Cevap verilmiş


 1. kıvır
  0 Votes

  çok güzel bende esmerim boyatınca resmini koyarmısın yorumlarını yazarmısın bende boyatmayı istediğim bi renk

 2. hnde
  0 Votes

  ada kuaför benm eski kuaförüm. daha sonra onun karşısındaki sea’ye gittim senelrce. murat var orda, ada’nın eski çalışanı.sea ye geçince bende geçmiştim. ama gelin başımdan beri ataköy atriuma gdıorum. istersen tavsıye edeblırım. esmerım bnde cok, nerdeyse sarısın olucam, okadar doğal yapıo saçımı.

 3. kıvır
  0 Votes

  ooooo çok uzak bana anadolu yakasında oturuyorum :))

 4. ipek
  0 Votes

  bakırköy kuaför sabaht derim cnm cok guzel yapıyorlar boyayı

 5. emotion
  0 Votes

  Hnde, artrium da hangi kuaföre gidiyorsun ?

 6. hnde
  0 Votes

  emotion; zemin katta yemek katında, çiğköftecimm var. ordan sola dönünce ‘kurtuluş mestan’ kuaför var. oraya gdıorum 1 senedir ben. makyajı da harika. geçen gün başka bi avmde dünyanın parasını verdim makyaja, sivilcelerimi bile kapatmadılar. ama burası hem kalıtelı makyaj, hem güzel saç boyuyo ve yapıyo. tavsıye ederım.

 7. emotion
  0 Votes

  nazik cevabın için çok teşekkür ederim, muhakkak gideceğim :=)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]