Saç uzamasına yardımcı yöntemler

masali-saclar-10-9129

Saçlarımı kısacık kestirmemek için kendimi zor tutuyorum :( biraz daha uzun olsalar vazgeçeceğim.. Uzun lafın kısası “sinemaki, badem yağı ve bimeks ampül ile” yapılan bir bakım kürü ile uzamasına yardımıcı olacağı söyleniyor. Deneyen, başka bir fikri olan var mıı ?

Gelen aramalar:

  bimex ampül, bimeks ampül, bimeks ampülle saç uzatma, saçım çok kısa oldu, gliss kur yağ iksiri, saçlarım çok kısa oldu, sacın erken uzamasına yardımcı yontem, sinemaki bimeks ampulle sac bakimi, gliss yağ iksiri, ferro sanol sac uzatirmi

Tags: ,

[to_plus]

Cevap verilmiş


 1. nirvana
  0 Votes

  şampuanına her aktarda bulabileceğin çam terebentinden eklersen sonuç alabilirsin ben denedim, saçlrım daha çabuk uzadı =)

 2. GÜLŞAHT
  0 Votes

  canım bende saçlarımı kulak memesi hizasında kestirdim ve çok ama çok pişman oldum bu söylediğin bakım kürünü daha geçen hafta yapmaya başladım.bimeks ampül yerine bepanthene kullanmanı öneririm bimeks saçta kokuya neden oluyor diye duydum.ilk geçen hafta denedim ve hissedilir derecede yumuşaklık verdi.5 ampul var ve demeneye devam edeceğim.1 aya kadar 10 cm(tabi abartmıyorlarsa)uzattığını bizzat şahit olmak isterim.

 3. mina
  0 Votes

  yılan yağı hızlı saç uzatıyor diye duydum ben de ama şuan sadece çamterebenti kullanıyorum saçlarımın dökülmesi 2 haftada kesildi yılan yağsınıda sinem kobalın bir röportajında okumuştum onuda en kısa zamanda denicem

 4. alçin
  0 Votes

  ben denedim ama etkisini pek görmedim ve yazın yaptığım için terlediğim zaman ilaç kokuyo diyolardı :)) ben şuan glissin maskesini kremini kullanıyorum çok memnunum ve saçlarım baya topladı kendini bide aktarlarda yılan yağı diye bişe var arkadaşım kullandı memnunum dedi ama ben bi fark göremedim onda :)

 5. lara
  0 Votes

  kızlar benim saçım cok kısa oldu öne doğru uzayan modelden kestirmiştim yazın çok yakışmıştı ve çabuk uzamıstı yaklasık 1 ay once yine kestirdim ama bu sefer adam coştu kesti kesti çok berbat oldu hergun fon çekmek zorunda kalıyorum ve saçım yıpranıyo fon çekmezsem kısacık oluyo guzelim saçlarım gitti çok pişmanım nerdeyse depresyone girdim haziranda balom var ve saçım kısa olsun istemiyorum gerçekten etkili bir yağ veya ot bilen lütfen söylesin birde bu tarz seyleri kullandıktan sonra diyelim saçlar uzadı fakat yağı veya otu kesince uzamada durdu bu tarz sorunlar yaşanıyor mu merak ediyorum sevgiler…

 6. duygu
  0 Votes

  Teşekkür ederim, hepsini bir biir deneyeceğim, hırslandım.. saç dediğin ya kısa olur, yaz uzun değil mi.. bir de saçlardan olmayalım, ya herro ya merro derken hahahaaa :)

 7. eliff
  0 Votes

  ben yılan yağı kullanıyorum acayip etkisini gördüm hem bakım da yapıyor.ayda 8 cm e kadar uzatıyor.placenta nın novocrın bakım losyonuda sacı uzatıyor ondanda memnun kalmıstım….bence hemen denemelisin:))

 8. ezgi
  0 Votes

  bence bol bol hatta hergün yıka kesin hemen uzar… yada saçını hep çeksinler :D

 9. arwen
  0 Votes

  Çamterebenti,Badem yağı,ceviz yağı,zeytin yağı,bemiks,bepanten,evigen
  olay budur deneyın ve görün…saçlarım hem sık hem parlak hem de çok çabuk uzuyor ayda 1 yapıyorum bu karışımı sonuç mükemmel

 10. duygu
  0 Votes

  günaydın, bugün yılan yağını alacağım. Peki nasıl kullanılıyor ?

 11. duygu
  0 Votes

  şimdi bakıyorum da bir sürü marka var, hangi marka yılan yağını tercih etmeliyim ??

 12. denis
  0 Votes

  arwen, nasıl yapılıyor bu iksir ? ne kadar bekletiyoruz saçta vs.???

 13. NihalS
  0 Votes

  önce kan değerlerini ölçtürmeni tavsiye ediyorum.. Saç dökülmelerin çoğu hemoglobin değerinin yeterli olmamasından kaynaklı.. Kan ilacını (muhtemel ferro sanol duadonel verecektir.) kullanırken entele spreyli sıkmanı öneriyorum.. 3 güne bir sadece 20 dk. kalacak saçında.. Kesinlikle diyet yapmayacaksın bu dönemde.. Saçlarının mükemmel görünmemesi için hiç bir neden kalmayacak, çabuk uzayacak ve parlayacak 1 ay sonunda sonucu fazlasıyla alacaksın benim gibi.. Umarım işine yarar.

 14. beren
  0 Votes

  canım benim kesinlikle çam terebentin ve yılan yağı çok iyi geliyor benim saçlarımda çok uzun hemen uzuyor yani :)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]