Sırttaki sivilceler için doğal yöntemler

Kızlar;
Sırtta ki sivilceler ve lekeleri için doğal yöntemler biliyor musunuz ?

Gelen aramalar:

  vücuttaki sivilceler için doğal yöntemler, sivilce srt, sırtında sivilce için doğal yöntemler, sırttaki sivilceler için, sırttaki sivilceler için krem, sırttaki sivilceler için roaccutane, sırttakı sıvılcelerın gecmesı ıcın onerıler, sivilce geçmesi için yöntemler, sıvılce ıcın dogal onlemler, sivilceler için doğal yöntemler
[to_plus]

6

Cevap verilmiş


 1. melis
  0 Votes

  Ben sırttaki sivilcelerin şampuanlardan ve saç kremlerinden olduğunu düşünüyorum. Benim de ciddi bir problemimdi, saçlarım da uzun, şimdi yıkarken saçlarımı yana alıyorum ve bu şekilde duruluyorum, ayrıca sırt bölgemi de daha iyi duruluyorum, şuan bir sivilcem sorunum yok.

 2. nrcnisik
  0 Votes

  ergenlik dönemi geçmesine ragmen gerek yuz bölgemde gerekse sırtım cok sivilce vardı uzerine yatamıyordum..cok krem denedim geçmedi..roaccutane kullandım şimdi hem yuzumde tek bir nokta yok nede sırtımda ve sivilce izleri kendiliğinden kayboldu..tabi roaccutane tedavisi biraz sıkıntılı cilt uzmanından bilgi almanı öneririm ;)

 3. oya
  0 Votes

  benimde sırtımda sivilceler vardı aktardan kil aldım ve onu bir kaç hafta düzenli kullandım .kili sürüp yarım saat bekletip yıkıyordum.yıllardır tek sivilce bile çıkmadı.denemeni tavsiye ederim :)

 4. irem
  0 Votes

  İlaç kullanabilceğim kadar çok değiller o yüzden doğal yöntemler istiyorum aslında. Yinede çok teşekkürler kızlar . Doğal yöntem bilen varsa paylaşsın lütfen :)

 5. esrank
  0 Votes

  bende aynı ilacı kullandım, zaten öyle kafana gore alamıyorsun.. cildiye uzmanları veriyor.. kan tahlillerine bakılıyor her ay, sıkıntılı durum oldugunda ilacı bıraktırıyor. ama bende bir sorun olmadı 13 ay kullandım. ne yuzumde ne sırtımda ne kollarımda, hiç sivilcem kalmadı. ama gercekten sıkıntı veriyor,zor bi süreç. ama sonuç iyi. ben bi dr a görün derim. eger ankaradaysan doktorumun adını verebilirim.

 6. elif
  0 Votes

  esra bende ankaradyım ve iyi bir cilt uzmanına ihtiyacım var! benimde sırtımda ve yüzümde sivilceler var cok olmasada beni rahatsız ediyor..doktorunun ismini verebilirsen çok sevinirim:)

Siz de Cevap Yazın Style Butik ten Hediyeler Kazanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir[/to_plus]